شنبه 29 ارديبهشت 1403

آستانه رقابتهای جهانی

 آستانه رقابتهای جهانی
اخراج کادر فنی کاراته بانوان
سرمربی تیم ملی کاراته بانوان درگیری خود با مربی تیم ملی را تکذیب اما در عین حال اخراج اعضای کادر فنی بانوان در آستانه رقابت‌های جهانی را تایید کرد.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا، در شرایطی که شنیده می‌شود فرخناز ارباب سرمربی تیم ملی کاراته بانون و پگاه زنگنه مربی تیم ملی بار دیگر با یکدیگر درگیر شده‌اند، تا جاییکه برخی شنیده‌ها حاکی از اخراج تمامی اعضای کادر فنی تیم ملی کاراته بانوان در آستانه حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان و حتی اعزام نشدن تیم ملی به این مسابقات است، سرمربی تیم ملی کاراته بانوان درگیری بین خود و پگاه زنگنه را قویا تکذیب کرد.

فرخناز ارباب در گفتگو با ایسنا، در اینباره اظهار کرد: این موضوع کاملا دروغ است. از شما خواهش می‌کنم از تمام بازیکنان و مربیان سوال کنید. اصلا چنین اتفاقی نیفتاده و هیچ درگیری در کار نبوده است.

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان درباره اخراج اعضای کادر فنی از سوی فدراسیون کاراته، گفت: کل کادر فنی را بیرون کرده‌اند اما قسم می‌خورم هیچ دعوایی بین من و زنگنه نبوده و همه این حرف‌ها دروغ است. نمی‌دانم چرا این دروغ‌ها را به من نسبت می‌دهند؟

به گزارش ایسنا، قرار است لیلا بهرامی سرمربی سابق تیم ملی بزرگسالان به عنوان مربی موقت هدایت تیم کاراته بانوان اعزامی به رقابتهای جهانی مجارستان را برعهده داشته باشد. البته با توجه به شرایط پیش آمده امکان لغو اعزام تیم ملی به این رقابتها نیز وجود دارد.

انتهای پیام

https://abai.ir/News/1/72063
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
وزارت ورزش و جوانان

فراکسیون ورزش مجلس

فدراسیون های داخلی

کنفدراسیون های آسیایی

فدراسیون های جهانی

کمیته ملی المپیک

اداره کل تربیت بدنی استان ها

هیات های ورزشی

انجمن های ورزشی

سازمان های ورزشی

تیم های ورزشی