شنبه 29 ارديبهشت 1403
تاريخ:بيست و هفتم مهر 1402 ساعت 13:10
کد : 72060

جدول

جدول
بازی‌های پاراآسیایی هانگژو
رقابت کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو از ۲۷ مهر آغاز می‌شود و تا ۶ آبان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا، چهارمین دوره بازی‌های پارآسیایی از ۲۹ مهر به صورت رسمی در هانگژو چین برگزار می‌شود و کاروان ۳۴۰ نفره ایران راهی این بازی‌ها می‌شود.

برخی از رشته‌های تیمی مثل بسکتبال باویلچر و بوچیا از ۲۷ مهر و دو روز پیش از شروع رسمی بازی‌ها، کار خود را شروع می‌کنند.

نمایندگان ایران از ۲۷ مهر تا ۶ آبان به رقابت با حریفان خود می‌پردازند.

رقابت کاروان ایران با بسکتبال با ویلچر آغاز می‌شود و با پاراوزنه برداری به پایان می‌رسد.

برنامه ورزشکاران ایران طی روزهای آینده به شرح زیر است: (ساعت مسابقات به وقت ایران و حدودی است)

پنجشنبه ۲۷ و جمعه ۲۸ مهر

رشته مرحله ساعت
۲۷ مهر بسکتبال با ویلچر مردان مرحله مقدماتی: ایران - افغانستان ۶:۰۰
۲۷ مهر بسکتبال با ویلچر زنان مرحله مقدماتی: ایران - ژاپن ۱۴:۳۰
۲۸ مهر بسکتبال با ویلچر زنان مرحله مقدماتی: ایران - تایلند ۶:۰۰
شنبه ۲۹ مهر، روز افتتاحیه

رشته مرحله ساعت
بسکتبال با ویلچر مردان مرحله مقدماتی: ایران - چین ۶:۳۰
بسکتبال با ویلچر زنان

مرحله مقدماتی: ایران - لائوس ۸:۳۰
بوچیا
دور گروهی مردان: فرشید استجلو،

مهران افراشته

دور گروهی زنان: ظریفه احمدی و

مریم ملکی فلاح

۴:۳۰

۹:۳۰


یکشنبه ۳۰ مهر، روز اول

رشته مرحله ساعت
پاراتنیس‌ روی میز مسابقات انفرادی:
(حسن جانفشان- مهدی رضاپور، محمد عرفان غلامی، ناصر دهقان‌پور) شروع ۵:۰۰
دوشنبه یکم آبان، روز دوم

رشته مرحله ساعت
پاراتنیس روی میز مسابقات انفرادی:
(حسن جانفشان- مهدی رضاپور، محمد عرفان غلامی، ناصر دهقان‌پور) شروع ۴:۳۰
پارادوچرخه‌سواری ۴ هزار متر تعقیبی انفرادی (محمددلیر حیدرآبادی - رضا رشنو) شروع ۴:۳۰
پارا تیروکمان مرحله مقدماتی ریکرو (زهرا نعمتی، سمیه رحیمی، غلارضا رحیمی، اصغر زارعی نژاد و محمدرضا عرب‌عامری)
مرحله مقدماتی کامپوند (فرزانه عسگری، مریم یاورپور، علی سینا منشازاده، هادی نوری، رمضان بیابان‌پور، محمدرضا زندی)
شروع ۴:۳۰

شروع ۱۰:۰۰

پاراتکواندو
وزن منفی ۴۷ کیلوگرم: مریم عبدالله‌پور دورئی

وزن منفی ۵۲ کیلوگرم: مهدیه سادات حسینی و نرگس جوادی

شروع ۴:۳۰
پارادوومیدانی
پرتاب نیزه: هاشمیه متقیان، زینب مرادی

پرتاب وزنه: فاطمه منوچهری، مهدی اولاد، امیرحسین علیپور داربید، حسن باجولوند

دوی ۱۰۰ متر: مهرداد مرادی

پرتاب دیسک: الناز دارابیان، حنان کعب‌عمیر

پرتاب نیزه: امان‌الله پاپی

دوی ۱۰۰ متر: وحید علی نجیمی

دوی ۴۰۰ متر: رضا حاتمی

پرتای دیسک رشید مسجدی

شروع۴:۳۰

شروع۴:۳۰

شروع ۴:۳۰

شروع۴:۳۰

شروع۴:۳۰

شروع ۱۰:۳۰

شروع ۱۰:۳۰

بوچیا
دور گروهی مردان: فرشید استجلو، مهران افراشته

دور گروهی زنان: ظریفه احمدی و مریم ملکی فلاح

۴:۳۰

۹:۳۰

پاراشطرنج
مرحله اول بخش استاندارد مردان و زنان

مرحله دوم بخش استاندارد مردان و زنان

۴:۳۰

۹:۳۰

پاراتیراندازی
مرحله مقدماتی و فینال تفنگ بادی زنان: رقیه شجاعی

مرحله مقدماتی و فینال تپانچه ۵۰ متر: نسرین شاهی، فائزه احمدی ، محمدرضا میرشفیعی

شروع ۵:۰۰

پاراکانو مسعود قیصری، - شهلا بهروزی - سعید حسین‌پور شروع ۵:۰۰
فوتبال نابینایان مرحله مقدماتی شروع ۵:۳۰
پاراجودو
وزن منهی ۶۰ کیلوگرم: سید میثم بنی طبا، سعید کوهکن

شروع ۶:۳۰
گلبال
مرحله گروهی مردان: ایران - ژاپن

مرحله گروهی زنان: ایران - کره جنوبی

۶:۴۵

۶:۴۵

والیبال نشسته زنان مرحله گروهی: ایران - کره جنوبی ۷:۳۰
۶:۴۵
والیبال نشسته مردان مرحله گروهی: ایران - تایلند ۱۲:۳۰
پارا شنا
۱۰۰ متر قورباغه: سینا ضیغمی‌نژاد، شاهین ایزدیار، ابوالفضل ظریف‌پور

۱۰۰ متر کرال پشت: محمدحسین کریمی

۵۰ متر آزاد: شاهین ایزدیار، سینا ضیغمی نژاد

مشخص نیست
سه‌شنبه دوم آبان، روز سوم

رشته مرحله ساعت
پاراتنیس روی میز مسابقات انفرادی:
(حسن جانفشان- مهدی رضاپور، محمد عرفان غلامی، ناصر دهقان‌پور) شروع از ۴:۳۰
پارادوچرخه‌سواری هزار متر تایم تریل (مهدی محمدی، بهروز فرزاد و محمددلیر حیدرآبادی - رضا رشنو) شروع از ۴:۳۰
پارا تیروکمان زنان و مردان
مرحله یک شانزدهم، یک هشتم و یک چهارم نهایی

یک هشتم و یک چهارم تیم میکس ریکرو و کامپوند

شروع از ۴:۳۰

شروع از ۱۱:۳۰

پارادوومیدانی
پرتاب وزنه: الهام صالحی و شهلا حدیدی

پرتاب کلاب: پرستو حبیبی

دوی ۱۰۰ متر:مهرداد مرادی

دوی ۴۰۰ متر: مهرداد مرادی و میلاد رمضانی

پرتاب نیزه: صادق بیت سیاح

پرتاب دیسک: حامد امیری

پرتاب نیزه: علی پیروج، سجاد نیک پرست

پرتاب طول: امیر خسروانی

شروع۴:۳۰

شروع۴:۳۰

شروع۴:۳۰

شروع ۴:۳۰

شروع ۴:۳۰

شروع‌۱۰:۳۰

شروع‌ ۱۰:۳۰

شروع‌۱۰:۳۰

پاراتکواندو
وزن منفی ۶۳ کیلوگرم: سعید صادقیان‌پور

وزن منفی ۵۷ کیلوگرم: روزا ابراهیمی

وزن منفی ۷۰ کیلوگرم: مهدی پوررهنما

وزن منفی ۶۵ کیلوگرم:رومینا چمسورکی

شروع ۴:۳۰
بوچیا
دور گروهی مردان: فرشید استجلو، مهران افراشته

دور گروهی زنان: ظریفه احمدی و مریم ملکی فلاح

۴:۳۰

۹:۳۰

پاراشطرنج
مرحله سوم بخش استاندارد مردان و زنان

مرحله چهارم بخش استاندارد مردان و زنان

۴:۳۰

۹:۳۰

پاراتکواندو مسعود قیصری- سارا عبدالملکی - رویا سلطانی - شهلا بهروزی‌راد - اسلام جاهدی شروع ۵:۰۰
فوتبال نابینایان مرحله مقدماتی شروع ۵:۳۰
پاراتیراندازی
تفنگ پورن ۵۰ متر: معصومه خدابخشی

تپانچه ۱۰ متر: محمدرضا میرشفیعی

تپانچه ۱۰ متر: ساره جوانمردی، نسرین شاهی، فائزه احمدی

شروع ۶:۰۰
پاراجودو
وزن منفی ۷۳: مهدی برچلو، وحید جدی،

وزن منفی ۹۰: موسی غلامی

شروع ۶:۳۰
گلبال زنان مرحله گروهی: ایران - چین ۶:۴۵
بسکتبال با ویلچر زنان مرحله مقدماتی: ایران - کامبوج ۷:۱۵
والیبال نشسته مردان مرحله گروهی: ایران - کامبوج ۷:۳۰
پاراوزنه برداری
وزن ۵۹ کیلوگرم: محسن بختیار - سید یوسف یوسفی

وزن ۶۵ کیلوگرم: امیر جعفری

شروع ۷:۴۵

شروع ۱۲:۲

گلبال مردان مرحله گروهی: ایران - عراق ۱۱:۳۰
بسکتبال با ویلچر مردان مرحله مقدماتی: ایران - فیلیپین ۱۴:۳۰
والیبال نشسته زنان مرحله گروهی: ایران - مغولستان
پارا شنا
۴۰۰ متر آزاد: محمدحسین کریمی

۲۰۰ متر مختلط انفرادی: ابوالفضل ظریف‌پور، ابوالفضل نگارستانی، شاهین ایزدیار، سینا ضیغمی‌نژاد

۱۰۰ متر پروانه: محمدحسین کریمی

مشخص نیست
چهارشنبه سوم آبان، روز چهارم

رشته مرحله ساعت
پاراتنیس روی میز مسابقات انفرادی:
(حسن جانفشان- مهدی رضاپور، محمد عرفان غلامی، ناصر دهقان‌پور) شروع از ۴:۳۰
پارادوچرخه‌سواری ۴هزار متر تایم تریل (مهدی محمدی، بهروز فرزاد) شروع از ۴:۳۰
پاراتیروکمان
نیمه نهایی اول و دوم، رده‌بندی و فینال تیم دوبل ریکرو زنان و مردان

نیمه نهایی اول و دوم، رده‌بندی و فینال تیم دوبل کامپوند زنان و مردان

شروع از ۴:۳۰
بوچیا
نیمه نهایی مردان: فرشید استجلو، مهران افراشته

رده‌بندی و فینال زنان: ظریفه احمدی و مریم ملکی فلاح

۴:۳۰

۹:۳۰

پارادوومیدانی
پرتاب وزنه: پرستو حبیبی، لیلا کبک‌زن و سعیده عبدالهی

دوی ۲۰۰ متر: هاجر صفرزاده‌قهدریجانی

پرش طول: مهدی مرادی کوچی

دوی ۲۰۰ متر: علیرضا زارع

پرتاب وزنه: رشید مسجدی، علیرضا مختاری، اسدالله عظیمی

پرتاب دیسک: هرمز صیدی

دوی ۴۰۰ متر: میلاد رمضانی

پرتاب دیسک: فائزه دیبایی

پرتاب وزنه: یاسی خسروی، سیدعلی‌اصغر جوانمردی، سجاد محمدیان

پرش طول: فاطمه امیرزادگانی

دوی ۱۵۰۰ متر: زهرا سادات پوراسماعیل

شروع ۴:۳۰

شروع ۴:۳۰

شروع ۴:۳۰

شروع ۴:۳۰

شروع۴:۳۰

شروع۴:۳۰

شروع ۱۰:۳۰

شروع۱۰:۳۰

شروع ۱۰:۳۰

شروع ۱۰:۳۰

شروع ۱۰:۳۰

پاراشطرنج
مرحله پنجم بخش استاندارد مردان و زنان

مرحله ششم بخش استاندارد مردان و زنان

۴:۳۰

۹:۳۰

بسکتبال با ویلچر زنان مرحله مقدماتی: ایران - چین ۵:۰۰
فوتبال نابینایان مرحله مقدماتی شروع ۵:۳۰
پاراتکواندو
وزن منفی ۸۰ کیلوگرم: علیرضا بخت

وزن مثبت ۶۵ کیلوگرم: لیلا میرزایی

وزن مثبت ۸۰ کیلوگرم: حامد حق‌شناس

شروع ۵:۳۰
پاراوزنه‌برداری
وزن ۷۲ کیلوگرم: نادر مرادی

وزن ۵۵ کیلوگرم: مهدیه محمدیان

وزن ۸۰ کیلوگرم: روح‌الله رستمی

شروع۶:۰۰

شروع۷:۴۵

شروع ۱۱:۳۰

والیبال نشسته زنان مرحله گروهی: ایران - چین ۶:۰۰
پاراجودو
وزن منفی ۹۰ کیلوگرم: سید امید جعفری

وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم: علی نوایی، وحید نوری

شروع ۶:۳۰
گلبال زنان مرحله گروهی: ایران - تایلند ۶:۴۵
بسکتبال با ویلچر مردان مرحله مقدماتی: ایران - تایلند ۷:۱۵
پاراتیراندازی تفنگ بادی: معصومه خدابخشی شروع ۸:۰۰
گلبال مردان مرحله گروهی: ایران - قطر ۱۰:۱۵
والیبال نشسته مردان مرحله گروهی: ایران - قزاقستان ۱۲:۳۰
پاراشنا
۱۰۰ متر پروانه: ابوالفضل ظریف‌پور

۱۰۰ متر آزاد: شاهین ایزدیار، سینا ضیغمی نژاد

۵۰ متر آزاد: ابوالفضل ظریف‌پور، ابوالفضل نگارستانی

مشخص نیست
پنج‌شنبه چهارم آبان، روز پنجم

رشته مرحله ساعت
پاراتنیس روی میز مسابقات دوبل:
(حسن جانفشان- مهدی رضاپور، محمد عرفان غلامی، ناصر دهقان‌پور) شروع از ۴:۳۰
پارادوچرخه‌سواری تایم تریل ۱۸.۵ کیلومتر (محمددلیر حیدرآبادی - رضا رشنو، مهدی محمدی و بهروز فرزاد) شروع از ۴:۳۰
بوچیا دور گروهی میکس: فرشید استجلو، مریم ملکی فلاح شروع از ۴:۳۰
پارادوومیدانی
پرتاب نیزه: سعید افروز، عرفان رضایی

پرتاب وزنه:بتول جهانگیری، آتنا محمدی‌ها

دوی ۱۰۰ متر: علیرضا زارع، داوودعلی قاسمی

پرتاب وزنه: فرشته مرادی‌مقدم

پرتاب وزنه: حامد امیری، ظفر ذاکر

پرتاب نیزه: الهام صالحی

پرتاب دیسک: مهدی اولاد، حسن باجولوند، امیرحسین علیپور داربید

دوی ۲۰۰ متر زنان: هاجر صفرزاده قهدریجانی

شروع ۴:۳۰

شروع۴:۳۰

شروع ۴:۳۰

شروع ۴:۳۰

شروع‌۱۰:۳۰

شروع‌۱۰:۳۰

شروع‌۱۰:۳۰

شروع‌۱۰:۳۰

پاراشطرنج
مرحله هفتم و پایانی بخش استاندارد مردان و زنان

مرحله اول بخش رپید مردان و زنان

۴:۳۰

۱۰:۳۰

بسکتبال با ویلچر مردان و زنان مسابقات رده‌بندی و فینال زنان شروع ۵:۰۰
فوتبال نابینایان مرحله مقدماتی شروع ۵:۳۰
گلبال
مرحله گروهی زنان: ایران - ژاپن

مرحله نیمه نهایی مردان و زنان

۵:۳۰

شروع ۶:۴۵

پاراتیراندازی
تفنگ بادی: معصومه خدابخشی

تفنگ بادی: رقیه شجاعی

شروع ۵:۳۰
پاراوزنه برداری وزن ۷۳ کیلوگرم: زهرا آقایی و سیده زینب یعقوبی شروع ۶:۳۰
شروع ۶:۴۵
والیبال نشسته مردان مرحله نیمه نهایی شروع ۷:۳۰
پاراتیروکمان
نیمه نهایی اول و دوم، رده‌بندی و فینال تیم میکس کامپوند

نیمه نهایی اول و دوم، رده‌بندی و فینال تیم میکس ریکرو

شروع ۸:۲۰

شروع ۱۰:۵۰

والیبال نشسته زنان مرحله گروهی: ایران - ژاپن ۱۴:۳۰
پاراشنا ۱۰۰ متر کرال پشت: شاهین ایزدیار، سینا ضیغمی نژاد مشخص نیست
جمعه پنجم آبان، روز ششم

رشته مرحله ساعت
پاراتنیس روی میز مسابقات دوبل:
(حسن جانفشان- مهدی رضاپور، محمد عرفان غلامی، ناصر دهقان‌پور) شروع از ۴:۳۰
بسکتبال با ویلچر مردان و زنان مسابقات رده‌بندی و فینال مردان شروع از ۴:۳۰
پارادوچرخه‌سواری استقامت جاده (محمددلیر حیدرآبادی - رضا رشنو، مهدی محمدی و بهروز فرزاد) شروع از ۴:۳۰
پاراتیروکمان مرحله نیمه نهایی و فینال ریکرو و کامپوند شروع از ۴:۳۰
پارادوومیدانی
پرتاب نیزه: عرفان بندری

پرتاب وزنه: سامان پاکباز، علی شمشیری

دوی ۴۰۰ متر: مهرداد مرادی

دوی ۴۰۰ متر: هاجر صفرزاده قهدریجانی، زهرا سادات پوراسماعیل، فاطمه امیرزادگانی

دوی ۴۰۰ متر: امید ظریف صنایعی، وحید علی نجیمی

پرتاب وزنه: سعید افروز، هادی کائیدی

پرتاب نیزه: مریم سلطانی، فائزه کرمانی

پرتاب وزنه: وجیهه هوشمند، خدیجه عبدی

شروع ۴:۳۰

شروع ۴:۳۰

شروع ۴:۳۰

شروع ۴:۳۰

شروع‌۱۰:۳۰

شروع‌۱۰:۳۰

شروع‌۱۰:۳۰

شروع‌۱۰:۳۰

شروع‌۱۰:۳۰

والیبال نشسته زنان مرحله گروهی: ایران - تایلند ۴:۳۰
پاراشطرنج مرحله‌ها دوم تا ششم رپید مردان و زنان شروع ۴:۳۰
بوچیا نیمه نهایی و فینال میکس: فرشید استجلو، مریم ملکی فلاح شروع ۵:۰۰
فوتبال نابینایان مرحله مقدماتی شروع ۵:۳۰
گلبال رده‌بندی و فینال مردان و زنان شروع ۵:۳۰
پاراوزنه‌برداری
وزن ۱۰۷ کیلوگرم: علی‌اکبر غریب‌شاهی -سامان رضی

وزن ۹۷ کیلوگرم: سید حامد صلحی پور

شروع ۶:۳۰

شروع ۱۱:۰۰

والیبال نشسته مردان رده بندی و فینال شروع ۹:۰۰
پاراشنا
۴۰۰ متر آزاد: ابوالفضل ظریف‌پور

۱۰۰ متر پروانه: شاهین ایزدیار، سینا ضیغمی نژاد

۱۰۰ متر کرال پشت: ابوالفضل ظریف‌پور، ابوالفضل نگارستانی

۱۰۰ متر آزاد: محمدحسین کریمی

۵۰ متر آزاد: محمدحسین کریمی

مشخص نیست
شنبه ششم آبان، روز هفتم

رشته مرحله ساعت
پاراشطرنج مرحله هفتم بخش رپید مردان و زنان شروع ۴:۳۰
پارادوومیدانی
پرتاب نیزه: حامد امیری، ظفر ذاکر

دوی ۴۰۰ متر: مهرداد مرادی

دوی ۴۰۰ متر: هاجر صفرزاده قهدریجانی، زهرا سادات پوراسماعیل، فاطمه امیرزادگانی

شروع ۴:۳۰
پاراتنیس روی میز مسابقات دوبل:
(حسن جانفشان- مهدی رضاپور، محمد عرفان غلامی، ناصر دهقان‌پور) شروع ۵:۰۰
فوتبال نابینایان رده بندی و فینال شروع ۵:۰۰
پاراتیروکمان مقدماتی مردان محمدرضا زندی شروع ۶:۳۰
پاراوزنه‌برداری
وزن مثب ۸۶ کیلوگرم: نیکو روزبهانی

وزن مثبت ۱۰۷ کیلوگرم: مهدی صیادی - احمد امین‌زاده

شروع ۶:۳۰

شروع ۷:۴۰

انتهای پیام

https://abai.ir/News/1/72060
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
وزارت ورزش و جوانان

فراکسیون ورزش مجلس

فدراسیون های داخلی

کنفدراسیون های آسیایی

فدراسیون های جهانی

کمیته ملی المپیک

اداره کل تربیت بدنی استان ها

هیات های ورزشی

انجمن های ورزشی

سازمان های ورزشی

تیم های ورزشی