چهارشنبه 19 بهمن 1401
تاريخ:يازدهم دی 1401 ساعت 15:10
کد : 61720

نادال:

نادال:
درباره بازنشستگی از من سوال نکنید
تنیسور اسپانیایی از خبرنگاران خواست که از او درباره بازنشستگی سوال نپرسند.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا و اکیپ، رافائل نادال، تنیسور اسپانیایی پس از شکست مقابل کامرون نوری بریتانیایی در تورنمنت تیمی جام یونایتد استرالیا در یک کنفرانس مطبوعاتی از خبرنگاران خواست تا از او درباره بازنشستگی سوال نپرسند. این تنیسور اسپانیایی که در ۲۲ تورنمنت گرند اسلم قهرمان شده است گفت که از چنین سوالاتی خسته شده است. نادال در آخرین روز سال ۲۰۲۲ میلادی در اولین مسابقه در جام یونایتد در استرالیا مغلوب کامرون نوری بریتانیایی شد.

نادال در نشست خبری خود بعد از شکست برابر کامرون نوری گفت: هر بار که به یک کنفرانس مطبوعاتی می آیم، احساس می کنم باید به کارم در دنیای تنیس پایان دهم. شما خیلی خیلی به این سوال علاقه دارید. در حال حاضر چنین چیزی وجود ندارد. وقتی آن روز رسید به شما خبر می دهم. از سوال در مورد بازنشستگی خودداری کنید زیرا من اینجا هستم تا به بازی تنیس ادامه دهم.

نادال ۳۶ ساله در اولین بازی خود در جام یونایتد با نتایج مغلوب نوری شد. نوری نفر چهاردهم جهان، در چهار دیدار قبلی خود مقابل نادال اسپانیایی شکست خورد و حتی یک ست هم از او نگرفته بود.

نادال ۲۲ گرند اسلم از جمله ۱۴ رولان گاروس را فتح کرده تا پرافتخارترین تنیسور تاریخ باشد. او در حال حاضر در رتبه دوم رنکینگ جهانی بهترین تنیسورهای مرد قرار دارد.

انتهای پیام

https://abai.ir/News/1/61720
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان

فراکسیون ورزش مجلس

فدراسیون های داخلی

کنفدراسیون های آسیایی

فدراسیون های جهانی

کمیته ملی المپیک

اداره کل تربیت بدنی استان ها

هیات های ورزشی

انجمن های ورزشی

سازمان های ورزشی

تیم های ورزشی