يک شنبه 28 شهريور 1400
میزبانی مسابقات بین‌المللی ارتش‌های جهان نشان‌دهنده اقتدار ایران است

فرمانده نیروی دریایی ارتش:

فرمانده نیروی دریایی ارتش:
میزبانی مسابقات بین‌المللی ارتش‌های جهان نشان‌دهنده اقتدار ایران است
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در محل برگزاری مسابقات بین‌المللی غواصی عمق و جام دریا از آخرین اقدامات انجام شده جهت برگزاری این مسابقات بازدید کرد.

به گزارش آبا به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، مسابقات غواصی ارتش‌های جهان به میزبانی منطقه سوم نیروی دریایی ارتش و همچنین جام دریا به میزبانی منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) این نیرو در شهریور ماه سال جاری با حضور ارتش‌های منتخب جهان برگزار می‌شود.

در این بازدید، امیر دریادار «حسین خانزادی» با بررسی و رصد دقیق آخرین اقدامات انجام شده بر فراهم‌سازی هر چه بهتر ملزومات در حوزه تخصصی و نظامی همچنین روحی و رفاهی تاکید کرد و گفت: به دلیل اهمیت این رویداد تمام شرایط برای برگزاری مسابقات باید مطابق اصول و معیارهای بین‌المللی باشد چراکه نیروی دریایی ارتش به عنوان میزبان نظامیان برگزیده چندین کشور جهان نماد جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه این مسابقات به طور کامل در محدوده نظامی برگزار خواهد شد، اظهار داشت: تمام مسائل مربوط به پروتکل‌های بهداشتی به دقت رعایت می‌شود و تمامی تیم‌ها همانند تیم جمهوری اسلامی ایران واکسن‌های دوگانه را دریافت کردند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: در طول مسابقات، تیم‌ها هیچ گونه تردد در سطح شهر نخواهند داشت. آنها تمام این مدت در محدوده نظامی تحت کنترل هستند و تیم‌های پزشکی در منطقه حضور دارند و تلاش می‌کنند تا این مسابقات با سطح ایمنی بالا برگزار شود.

خانزادی با اشاره به اینکه ایران میزبان مسابقات بین‌المللی ارتش‌های جهان در دو رشته مسابقات بین‌المللی غواصی عمق و جام دریا است، تصریح کرد: این مسابقات فرصت ویژه‌ای برای ارائه ظرفیت‌های نظامی فردی و گروهی و همچنین دستیابی به سطح بالاتری از توانمندی‌ها در حوزه‌های تخصصی است که امید است امسال نیز مانند سال‌های گذشته در کنار موفقیت ایران در این مسابقات بتوانیم آنها را به نحو احسن برگزار کنیم.

https://abai.ir/News/1/60980
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان
فراکسیون ورزش مجلس
فدراسیون های داخلی
کنفدراسیون های آسیایی
فدراسیون های جهانی
کمیته ملی المپیک
اداره کل تربیت بدنی استان ها
هیات های ورزشی
انجمن های ورزشی
سازمان های ورزشی
تیم های ورزشی