پنج شنبه 14 مرداد 1400
تاريخ:پنجم تير 1400 ساعت 12:57
کد : 60829

فدراسیون کشتی پاسخ هیئت کشتی استان مازندران را داد

فدراسیون کشتی

فدراسیون کشتی
فدراسیون کشتی پاسخ هیئت کشتی استان مازندران را داد

فدراسیون کشتی در نامه‌ای پاسخ هیئت کشتی استان مازندران درباره تجدیدنظر برای حضور سه کشتی‌گیر در چرخه انتخابی تیم ملی را داد.
به گزارش آبا به نقل از تسنیم و روابط عمومی فدراسیون کشتی، هیئت کشتی استان مازندران طی نامه‌ای به فدراسیون کشتی، خواستار بازنگری شرایط سه کشتی‌گیر برای حضور در چرخه‌ انتخابی شد.

فدراسیون کشتی نیز پس از بررسی درخواست هیئت کشتی استان مازندران، پاسخ نامه عسکری محمدیان را به شرح ذیل داد: «جناب آقای عسکری محمدیان، قهرمان گرانقدر المپیک و جهان و رئیس هیئت کشتی استان مازندران، احتراماً یادآور می‌شود در چرخه انتخابی تیم ملی تمامی ضوابط و شرایط به صورت کارشناسی مدنظر قرار گرفته و پس از بررسی دقیق کارنامه مدعیان هر وزن، مسیر چرخه انتخابی تعریف شده است.

لذا درباره نفرات مذکور خاطرنشان می‌سازد:

آقای رضا اطری با توجه به سنگینی وزن و شرایطی که در مسابقات قبلی و تورنمنت لهستان از ایشان مشاهده شد، به طور قطع با حضور در دو رویداد بزرگ (المپیک و مسابقات جهانی) در فاصله زمانی کمتر از دو ماه، با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهد شد.

آقای امیرمحمد یزدانی از مدعیان قابل توجه در وزن 65 کیلوگرم به شمار رفته و بی‌شک اگر این کشتی‌گیر تصمیم به تغییر وزن نمی‌گرفت، در چرخه حضور داشت، اما نمی‌توان به یکباره کارنامه مدعیان 70 کیلوگرم را نادیده گرفت و یزدانی را بدون هیچ رزومه‌ای در این وزن وارد آخرین مرحله انتخابی کرد.

درباره آقای علی سوادکوهی نیز خاطرنشان می‌سازد نامبرده از اصلی‌ترین مدعیان وزن 79 کیلوگرم به شمار می‌رفته که با وجود اعلام فدراسیون کشتی مبنی بر اهمیت بسیار بالای جام تختی در چرخه انتخابی تیم ملی، پس از قبول شکست، از ادامه مبارزات سر باز زد و شانس خود را برای نفر دوم حقیقی شدن در وزن 79 کیلوگرم از دست داد و یکی از اولویت‌های ما برخورد با چنین مواردی است».

https://abai.ir/News/1/60829
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان
فراکسیون ورزش مجلس
فدراسیون های داخلی
کنفدراسیون های آسیایی
فدراسیون های جهانی
کمیته ملی المپیک
اداره کل تربیت بدنی استان ها
هیات های ورزشی
انجمن های ورزشی
سازمان های ورزشی
تیم های ورزشی