جمعه 22 تير 1403

در لیگ ایتالیا

در لیگ ایتالیا
اسماعیل‌نژاد بالاتر از ایشیکاوا
ستاره والیبال ایران در لیگ والیبال ایتالیا تا پایان هفته پنجم این مسابقات در رده سوم امتیازآورترین بازیکنان این لیگ قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا، امین اسماعیل‌نژاد، ستاره والیبال ایران که در سال جاری در لیگ ایتالیا برای برای تیم ورونا توپ می‌زند، در پنج هفته نخست این رقابت‌ها موفق شده عملکرد فوق‌العاده‌ای را برای تیمش به نمایش بگذارد. ملی‌پوش والیبال ایران در پنج هفته نخست این مسابقات توانسته است ۸۵ امتیاز برای تیمش کسب کند و با این عملکرد در رده سوم بهترین امتیازآوران لیگ ایتالیا قرار بگیرد.

این ملی پوش والیبال ایران تاکنون ۲۰ ست برای تیمش به میدان رفته و موفق شده عملکرد خیره‌کننده‌ای داشته باشد تا اسماعیل‌نژاد یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیمش نام بگیرد. تئو فائوره از تیم والیبال چیسترنا با کسب ۱۰۴ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن لیگ ایتالیا شناخته می‌شود. پس از آن الساندرو میچلتو، بازیکن والیبال ترنتینو با کسب ۹۳ امتیاز در رده دوم امتیازآورترین بازیکنان لیگ ایتالیا قرار دارد.

اسماعیل‌نژاد درحالی در رده سوم امتیازآورترین بازیکن لیگ ایتالیا قرار گرفته که او بالاتر از نام‌هایی همچون ایشیکاوا ستاره والیبال ژاپن و جهان ایستاده است. یوکی ایشیکاوا که برای تیم میلانو بازی می‌کند با کسب ۶۶ امتیاز در رده ۱۹ بهترین امتیازآور لیگ والیبال ایتالیا قرار دارد.

انتهای پیام


 

https://abai.ir/News/1/72092
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
وزارت ورزش و جوانان

فراکسیون ورزش مجلس

فدراسیون های داخلی

کنفدراسیون های آسیایی

فدراسیون های جهانی

کمیته ملی المپیک

اداره کل تربیت بدنی استان ها

هیات های ورزشی

انجمن های ورزشی

سازمان های ورزشی

تیم های ورزشی