سه شنبه 1 فروردين 1402
تاريخ:سيزدهم اسفند 1401 ساعت 15:00
کد : 61773

لغو اعزام

لغو اعزام
تیم ملی بسکتبال باویلچر بانوان به ترکیه
رییس انجمن بسکتبال باویلچر گفت: بعد از زلزله ترکیه اکثر بازیکنان لژیونر این تیم به کشور بازگشته‌اند و هنوز وضعیت آنها برای بازگشت مشخص نیست.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا، ، با اشاره به بازگشت بازیکنان لژیونر بسکتبال با ویلچر به کشور، اظهار کرد: بعد از زلزله ترکیه و تعطیل شدن باشگاهها، اکثر بازیکنان لژیونر بسکتبال باویلچر که در لیگ‌های ترکیه بازی می‌کردند به دلیل بلاتکلیفی و مشخص نبودن شرایطشان به کشور بازگشته‌اند و هنوز زمان بازگشت آنها به ترکیه مشخص نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به برگزاری مسابقات جهانی بسکتبال با ویلچر در خرداد سال آینده به میزبانی امارات، آیا این بازیکنان در لیست نفرات اعزامی قرار خواهند گرفت یا خیر؟ گفت: بازیکنان لژیونر به تیم ملی دعوت خواهند شد اما این که به مسابقات جهانی امارات اعزام می‌شوند یا خیر بستگی به صلاحدید کادر فنی دارد و در این زمینه تنها من تصمیم‌گیرنده نیستم.

رییس انجمن بسکتبال باویلچر همچنین در خصوص وضعیت بانوان برای اعزام به ترکیه جهت شرکت در اردوی تمرینی مشترک، اظهار کرد: این اردوی تمرینی قرار بود از ۱۷ تا ۲۳ اسفند در ترکیه برگزار شود که از سوی فدراسیون ترکیه لغو و به زمان دیگری موکول شد. البته این اردو به منظور آماده‌سازی بانوان بسکتبال باویلچر برای شرکت در بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین پیش‌بینی شده بود که هنوز تا زمان اعزام تیم فرصت کافی داریم و نگرانی در این زمینه وجود ندارد، هر زمان ترکیه اعلام آمادگی کند قطعا تیم بانوان را اعزام خواهیم کرد.

نجمی در پایان همچنین در خصوص وضعیت ویلچر بانوان و این که چه زمانی ویلچرهای جدید در اختیار تیم ملی بانوان گذاشته خواهد شد، افزود: چون هنوز لیست ۱۲ بازیکن اعزامی به هانگژو مشخص نیست و تا شروع این مسابقات ۶ ماه زمان داریم، ویلچرها در فاصله زمانی مناسب در داخل کشور تهیه و در اختیار ۱۲ بازیکن اعزامی گذاشته خواهد شد تا دغدغه‌ای برای حضور در بازیهای پاراآسیایی نداشته باشند.

انتهای پیامhttps://abai.ir/News//61773
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان

فراکسیون ورزش مجلس

فدراسیون های داخلی

کنفدراسیون های آسیایی

فدراسیون های جهانی

کمیته ملی المپیک

اداره کل تربیت بدنی استان ها

هیات های ورزشی

انجمن های ورزشی

سازمان های ورزشی

تیم های ورزشی