سه شنبه 5 تير 1403
تاريخ:اول اسفند 1401 ساعت 15:56
کد : 61760

بانوان بسکتبالیست به ترکیه

بانوان بسکتبالیست به ترکیه
نامشخص بودن اعزام
رییس انجمن بسکتبال با ویلچر از نامشخص بودن اعزام تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان به ترکیه برای شرکت در اردوی تدارکاتی برون مرزی در اسفندماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا، درباره حضور بانوان در اردوی تدارکاتی برون مرزی با توجه به زلزله اخیر ترکیه، اظهار کرد: با توجه به این که بانوان در مسابقات بسکتبال با ویلچر قهرمانی جهان امارات حضور نخواهند داشت به منظور ایجاد انگیزه و ارتقای سطح آمادگی بدنی و فنی بانوان بسکتبال با ویلچر، اردوی تدارکاتی مشترکی از 17 تا 23 اسفند در ترکیه پیش‌بینی شده بود که البته با توجه به وقوع زلزله هنوز جواب مثبتی برای برگزاری اردو از سوی ترکیه دریافت نکرده‌ایم و منتظر پاسخ آنها هستیم.

وی گفت: برای اعزام بانوان به این اردوی برون مرزی تمام مقدمات کار از جمله تهیه بلیت و رزرو هتل انجام شده و مشکلی برای اعزام نداریم، در حال حاضر تنها منتظر جواب از سوی ترکیه هستیم تا ببینیم امکان اعزام تیم بانوان به این اردوی برون مرزی وجود دارد یا خیر؟

رییس انجمن بسکتبال با ویلچر بانوان همچنین درباره حضور بانوان در بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین، اظهار کرد: اردوی تدارکاتی ترکیه با هدف آماده سازی بانوان بسکتبال با ویلچر برای شرکت در بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین پیش‌بینی شده تا بتوانیم تیم خوبی را برای این بازیها آماده کنیم، حتی در جهت ارتقای سطح فنی بازیکنان تغییراتی در کادر فنی این تیم صورت گرفت و چند بازیکن جوان نیز به تیم اضافه کردیم تا در بازیهای پاراآسیایی هانگژو بتوانیم روی سکو قرار بگیریم.

نجمی در پایان پیرامون این پرسش که آیا مشکل ویلچر بانوان برای شرکت در بازیهای پاراآسیایی مرتفع شده است یا خیر؟ افزود: برای این که بانوان بتوانند از نظر تجهیزات بدون دغدغه در بازیهای پاراآسیایی حضور پیدا کنند، با همکاری فدراسیون جانبازان و معلولین قرار است یکسری ویلچرهای جدید در داخل کشور ساخته و در اختیار 12 بازیکن اعزامی به بازیهای پاراآسیایی گذاشته شود.

انتهای پیام


 

https://abai.ir/News//61760
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
وزارت ورزش و جوانان

فراکسیون ورزش مجلس

فدراسیون های داخلی

کنفدراسیون های آسیایی

فدراسیون های جهانی

کمیته ملی المپیک

اداره کل تربیت بدنی استان ها

هیات های ورزشی

انجمن های ورزشی

سازمان های ورزشی

تیم های ورزشی