جمعه 31 شهريور 1402
تاريخ:بيست و پنجم آبان 1401 ساعت 12:26
کد : 61665

پس از پیروزی بزرگ

 پس از پیروزی بزرگ
سلبی حریف آسانی نبود
ملی پوش اسنوکر ایران در خصوص پیروزی بزرگ خود مقابل مرد شماره 2 اسنوکر جهان گفت: مارک سلبی حریف آسانی نبود.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا، حسین وفایی ملی پوش اسنوکر ایران که در رقابت‌های اسنوکر قهرمانی انگلستان شرکت کرده است، در دور اول این مسابقات به مصاف مارک سلبی مرد شماره ۲ اسنوکر جهان رفت و موفق شد با نتیجه ۶ بر ۴ به پیروزی برسد. وفایی با این پیروزی موفق شد به جمع ۱۶ اسنوکرباز برتر این مسابقات راه پیدا کند. با این پیروزی ملی پوش اسنوکر ایران می‌بایست با جک لیزووسکی در مرحله یک هشتم به رقابت بپردازد. وفایی درحالی مقابل این اسنوکرباز انگلستانی به پیروزی رسید که در رتبه ۲۰ جهان ایستاده است.

وفایی پس از این پیروزی درخشان گفت: تحت فشار بودن را دوست دارم. باید بگویم که رقابت تحت فشار می‌تواند بازی‌ام را پیشرفت دهد. مسابقه مقابل سلبی رقابت سختی بود. همه می‌دانند که مارک سلبی چقدر بازیکن سختی است. صادقانه بگویم، او حریف خیلی سرسختی است.

ملی پوش اسنوکر ایران ادامه داد: وقتی بازی‌ را شروع کردم اصلا مثبت نبودم، خیلی فکر می‌کردم و احساس می کردم تکنیکم اشتباه است. در پایان، من موفق شدم یک تکنیک خوب پیدا کنم. من قبلاً یک بازیکن هجومی بودم، اما اکنون خیر. این درست مانند شطرنج است. اگر ما اشتباهی بازی‌کنیم، در یک ثانیه همه چیز می تواند تغییر کند. اگر می خواهید به اوج برسید، باید بهترین بازی خود را مقابل بازیکنان بزرگ انجام دهید.

وفایی ادامه داد: پس از وقفه در بازی‌هایم، مردم سرزمینم به من پیام می دادند و انرژی مثبت زیادی برایم می‌فرستادند. من دوباره شروع کردم به جنگیدن تا مردمم را خوشحال کنم. دوست دارم تحت فشار باشم، از بازی کردن در مقابل جمعیت بزرگ لذت می برم.

انتهای پیام

https://abai.ir/News/1/61665
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
وزارت ورزش و جوانان

فراکسیون ورزش مجلس

فدراسیون های داخلی

کنفدراسیون های آسیایی

فدراسیون های جهانی

کمیته ملی المپیک

اداره کل تربیت بدنی استان ها

هیات های ورزشی

انجمن های ورزشی

سازمان های ورزشی

تیم های ورزشی