شنبه 9 مهر 1401
تاريخ:بيست و هفتم شهريور 1401 ساعت 17:15
کد : 61555

فینال قهرمانی جهان

فینال قهرمانی جهان
۲ کشتی سخت برای طلای جهان
۳ آزادکار ایران در شب پایانی رقابت های قهرمانی جهان امشب (یکشنبه) برای کسب ۲ مدال طلا و یک برنز جهان به میدان می‌روند.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا، در شب پایانی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۲ در بلگراد صربستان، ۳ آزادکار ایران شانس رسیدن به ۲ مدال طلا و یک برنز را دارند.

در رقابت حساس فینال وزن ۶۱ کیلوگرم، رضا اطری در مبارزه ای سخت و دشوار برابر ری هیگوچی نایب قهرمان المپیک از ژاپن به میدان می رود و رحمان عموزاد نیز در فینال وزن ۶۵ کیلوگرم در مبارزه ای حساس مقابل جان دیاکومیهالیس از آمریکا مبارزه می کند.

همچنین محمدحسین محمدیان در دیدار رده بندی وزن ۹۷ کیلوگرم، آخرین نماینده ایران در این رقابت هاست که برای کسب مدال برنز به روی تشک خواهد رفت.

طبق برنامه اعلام شده از سوی اتحادیه جهانی کشتی، دیدارهای رده بندی و فینال ۳ وزن پایانی این رقابت ها، از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه امشب (یکشنبه) به وقت ایران آغاز می شود.

رضا اطری نخستین نماینده ایران در شب پایانی این رقابت هاست که در سومین مبارزه حدودا از ساعت ۲۰ و ۵۰ دقیقه امشب (یکشنبه) به روی تشک خواهد رفت.

رحمان عموزاد نیز دومین نماینده ایران در شب پایانی است که در ششمین مبارزه و در دیدار فینال وزن ۶۵ کیلوگرم حدودا از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه برابر رقیب آمریکایی خود مبارزه خواهد کرد.

همچنین محمد حسین محمدیان در وزن ۹۷ کیلوگرم پس از مبارزه رحمان عموزاد برای کسب مدال برنز مبارزه می کند.

ری هیگوچی نایب قهرمان المپیک ریو از ژاپن و رقیب سرسخت رضا اطری در فینال وزن ۶۱ کیلوگرم، در ۳ مبارزه قبلی خود جمعا در مدت زمان ۹ دقیقه و ۵۵ ثانیه موفق به کسب ۳۶ امتیاز شده و ۷ امتیاز نیز به رقبایش داده است.

اطری نیز در ۴ مبارزه قبلی در مدت زمان ۲۲ دقیقه موفق به کسب ۲۶ امتیاز شده و ۷ امتیاز نیز از دست داده است.

همچنین رقیب آمریکایی رحمان عموزاد در فینال وزن ۶۵ کیلوگرم، در ۴ مبارزه قبلی خود مجموعا در ۱۳ دقیقه و ۳۲ ثانیه موفق به کسب ۳۴ امتیاز شده و نکته جالب اینکه هیچ امتیازی از دست نداده است.

عموزاد نیز در ۴ مبارزه خود در مدت زمات ۲۱ دقیقه و ۳۱ ثانیه ۳۶ امتیاز کسب کرده و ۵ امتیاز نیز از دست داده است.

https://abai.ir/News/1/61555
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان
فراکسیون ورزش مجلس
فدراسیون های داخلی
کنفدراسیون های آسیایی
فدراسیون های جهانی
کمیته ملی المپیک
اداره کل تربیت بدنی استان ها
هیات های ورزشی
انجمن های ورزشی
سازمان های ورزشی
تیم های ورزشی