چهارشنبه 15 تير 1401
تاريخ:سی ام خرداد 1401 ساعت 13:16
کد : 61413

تیم ملی بدون ورزشکار،

تیم ملی بدون ورزشکار،
سرمربی دار شد!

سعید علی حسینی در شرایطی با امضای قرارداد و دریافت حکم سرمربیگری، کار خود را رسما در تیم ملی وزنه برداری آغاز کرد که هنوز خبری از بازگشت وزنه‌برداران نیست.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا، سعید علی حسینی پس از برکناری محمد حسین برخواه هدایت تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان را برعهده گرفت. با وجود اینکه او 23 وزنه بردار را به اردوی تیم ملی دعوت کرد اما اردوی گرگان با حضور حدود پنج، شش وزنه بردار آغاز شد و البته خود علی حسینی هم در این اردو حاضر نشد.

فدراسیون وزنه برداری اعلام کرد که حکم سرمربیگری علی حسینی صادر و به او اهدا شده است. با این شرایط علی حسینی که به دنبال عقد قرارداد بود، توانست با فدراسیون قرارداد ببندد. نکته مهم این است که وزنه‌برداران حاضر به بازگشت به اردوی تیم ملی با شرایط موجود نیستند و باید دید علی حسینی برای این شرایط چه برنامه ای دارد؟ لیست ثبت نام برای بازی های کشورهای اسلامی هم بسته شده است و مشخص نیست دعوت از نفرات جدید چگونه می‌تواند به تیم ملی کند؟

البته در این میان شائبه‌هایی هم در مورد قرارداد سرمربی تیم ملی مطرح شده است مبنی براینکه این قرارداد مدت دار (حدودا سه ساله) بسته شده و در صورت فسخ از سوی فدراسیون، باید ضرر مالی آن به سرمربی تیم ملی پرداخت شود. البته فدراسیون یا سرمربی می توانند به این شائبه ها پاسخ دهند.

در هر حال باید ابتدا تکلیف بازگشت وزنه‌برداران به اردو مشخص شود چراکه آنها صراحتا اعلام کردند تا شرایط و امکانات بهبود پیدا نکند، به اردو بر نمی گردند و در جلسه با پولادگر معاون قهرمانی وزارت ورزش هم مشکلات موجود را مطرح و خواستار تغییر شرایط شدند. حاصل جلسه‌ای که تاکنون وزنه برداران با رییس کمیته ملی المپیک و معاون قهرمانی وزارت ورزش داشتند این است که تصمیم خود را تا بهبود شرایط تغییر نمی دهند.

https://abai.ir/News/1/61413
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان
فراکسیون ورزش مجلس
فدراسیون های داخلی
کنفدراسیون های آسیایی
فدراسیون های جهانی
کمیته ملی المپیک
اداره کل تربیت بدنی استان ها
هیات های ورزشی
انجمن های ورزشی
سازمان های ورزشی
تیم های ورزشی