چهارشنبه 15 تير 1401
تاريخ:بيست و دوم خرداد 1401 ساعت 12:51
کد : 61397

به گزارش پایگاه خبری آبا

به گزارش پایگاه خبری آبا
شکست تیم ملی والیبال نوجوانان مقابل قزاقستان
شقایق حسن‌خانی در مورد شکست تیم ملی والیبال نوجوانان مقابل قزاقستان گفت: ست اول جلو بودیم اما متاسفانه بازی را رها کردیم و حس کردیم بازی تمام شده اما حریف اشتباهاتش را کم کرد و پیروز شد.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از خبرگزاری ایسنا از تایلند، تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران و قزاقستان امروز (یکشنبه) برای تعیین جایگاه پنجم تا هشتم آسیا به مصاف هم رفتند که در پایان قزاقستان سه بر صفر پیروز شد.

شقایق حسن‌خانی، کاپیتان تیم ایران در مورد این شکست گفت: ست اول جلو بودیم اما حریف سرویس‌های خوبی زد و اسپوکرهای ما را از کار انداختند. در ست دوم و سوم هم دریافت‌های سرویس‌مان خوب نبود و در نهایت سه بر صفر نتیجه را واگذار کردیم.

او افزود: ما ست اول ۶ امتیاز جلو بودیم اما متاسفانه بازی را رها کردیم. انگار حس کردیم بازی تمام شده و ست اول را رها کردیم اما حریف سرویس‌های خوبی زد، اشتباهاتش را کم کرد و پیروز شد.

او با بیان اینکه کسی فکر نمی‌کرد اینگونه شود و ارتقای جایگاه نداشته باشیم، تاکید کرد: ما تیم خوبی داریم و خوب کار می‌کردیم. امیدوار بودیم ارتقای جایگاه داشته باشیم اما متاسفانه برنامه‌هایمان به خوبی اجرا نشد.

وی در مورد رویارویی با بازنده دیدار چین‌تایپه و ازبکستان برای کسب جایگاه هفتم و هشتم آسیا گفت: چین تایپه بهتر از ازبکستان است. ما یک بار ازبکستان را ۳ بر صفر شکست داده‌ایم و فکر می‌کنم اگر دوباره حریفمان شود، پیروز می‌شویم اما الان از عملکردمان راضی نیستم.

حسن‌خانی با بیان اینکه ملی‌پوشان ایران با وجود این شکست برای حفظ جایگاه هفتمی آسیا انگیزه دارند، گفت: امروز آنگونه که می‌خواستیم نشد و از نظر روحی به هم ریخته‌ایم. باید این به هم ریختگی را درست کنیم و به بازی برگردیم.

https://abai.ir/News/1/61397
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان
فراکسیون ورزش مجلس
فدراسیون های داخلی
کنفدراسیون های آسیایی
فدراسیون های جهانی
کمیته ملی المپیک
اداره کل تربیت بدنی استان ها
هیات های ورزشی
انجمن های ورزشی
سازمان های ورزشی
تیم های ورزشی