چهارشنبه 15 تير 1401
تاريخ:نوزدهم خرداد 1401 ساعت 13:31
کد : 61393

فوتسالیست‌های ناشنوا

فوتسالیست‌های ناشنوا
همچنان در بلاتکلیفی!

به گزارش پایگاه خبری آبا سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان گفت: در شرایطی خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا و جهان آماده می‌کنیم که هنوز این تیم در شرایط بلاتکلیفی بسر می‌برد و خبری از برگزاری اردوها نیست.

علیرضا رعدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: تیم فوتسال ناشنوایان ۳ سال است که هیچ برنامه خاصی ندارد و هر زمان تورنمنتی برای تیم پیش‌بینی شده به دلایل مختلفی لغو شده است.

وی گفت: امسال با توجه به این که مسابقات قهرمانی آسیا و جهان را در رده سنی جوانان و بزرگسالان داریم، طبق صحبتی که با مهران تیشه‌گران رییس فدراسیون ناشنوایان داشتم تاکید کردم که باید هر چه سریعتر مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی را در رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار تا پس از شناسایی نفرات برتر، اردوی تیم ملی را در هر دو رده سنی برپا کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان خاطرنشان کرد: در صورتی می‌توانیم در مسابقات فوتسال قهرمانی جهان زیر ۲۱ سال و قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در رده سنی بزرگسالان شرکت کنیم که زودتر تکلیف بازیکنان در هر دو رده سنی مشخص شود تا برنامه‌ریزی خود را اجرایی کنیم.

رعدی افزود: تیم فوتسال ناشنوایان همواره قهرمان آسیا و جهان بوده، اما در حال حاضر چون مدت زیادی در مسابقات برون مرزی شرکت نکرده است، وضعیت آن مشخص نیست و منتظر برنامه‌ریزی از سوی فدراسیون هستیم تا پس از تعیین تکلیف زودتر مسابقات انتخابی و قهرمانی کشور فوتسال را برگزار و اردوها را برپا کنیم.

https://abai.ir/News/1/61393
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان
فراکسیون ورزش مجلس
فدراسیون های داخلی
کنفدراسیون های آسیایی
فدراسیون های جهانی
کمیته ملی المپیک
اداره کل تربیت بدنی استان ها
هیات های ورزشی
انجمن های ورزشی
سازمان های ورزشی
تیم های ورزشی