چهارشنبه 15 تير 1401
تاريخ:هفدهم خرداد 1401 ساعت 14:02
کد : 61392

عضو تیم ملی کامپوند بانوان

عضو تیم ملی کامپوند بانوان
گفت:
چون برای اولین بار در بازیهای کشورهای اسلامی شرکت می‌کنم، تلاشم کسب مدال انفرادی و تیمی در این بازیها است.

راحله فارسی به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا، در ارزیابی از عملکرد خود در کاپ جهانی کره جنوبی، اظهارکرد: در این مسابقات به دلیل تغییر یکسری قوانین به نتایج مطلوبی دست پیدا نکردیم، هر چند در پایان مرحله مقدماتی تیم کامپوند بانوان دوم شد، اما شرایط آن طور که می‌خواستیم در مرحله حذفی به خوبی رقم نخورد. البته در کره جنوبی با شناختی که نسبت به حریفان پیدا کردیم تجربه خوبی بود تا با انگیزه بیشتری در بازیهای کشورهای اسلامی شرکت کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر آماده شرکت در بازیهای کشورهای اسلامی هستید، گفت: با آمادگی خوبی که بعد از کاپ جهانی کره جنوبی پیدا کردم، به دنبال آن هستم تا در هر 3 ماده انفرادی، تیمی و میکس در بازیهای کشورهای اسلامی به مدال دست پیدا کنم. البته شرایط سخت است، اما برای رسیدن به هدفم از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهم کرد.

فارسی ادامه داد: امسال توانستم رکورد ایران را در کامپوند بانوان جابجا کنم و همین مساله انگیزه ام را چند برابر کرد تا با برنامه ریزی بهتر و هدفمندتر پیش بروم تا در آینده عملکرد خیلی خوبی در مسابقات داشته باشم.

وی در پایان پیرامون برنامه آینده خود گفت: در حال حاضر تمرکز اصلی خود را بر روی بازیهای کشورهای اسلامی معطوف کرده‌ام تا در اولین حضورم به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنم.

https://abai.ir/News/1/61392
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان
فراکسیون ورزش مجلس
فدراسیون های داخلی
کنفدراسیون های آسیایی
فدراسیون های جهانی
کمیته ملی المپیک
اداره کل تربیت بدنی استان ها
هیات های ورزشی
انجمن های ورزشی
سازمان های ورزشی
تیم های ورزشی