يک شنبه 8 خرداد 1401

مسابقات کاراته وان کشور

مسابقات کاراته وان کشور
سالن ورزشی حضرت امام خمینی (ره) کرمانشاه
مسابقات کاراته وان کشور با شرکت حدود سه هزار ورزشکار از استان‌های مختلف کشور از امروز (۱۷ اردیبهشت) به میزبانی کرمانشاه آغاز شد.

«سعید نصراللهی» رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه به گزارش آبا به نقل از ایرنا اظهار داشت: مسابقات کاراته وان از لحاظ تعداد نفرات بزرگترین رویداد ورزشی تاریخ استان کرمانشاه و از لحاظ اعتبار بزرگترین و معتبرترین رویداد دنیای کاراته کشور است که برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسابقات کاراته وان تا ۲۵ اردیبهشت در کرمانشاه ادامه خواهد داشت، افزود: رقابت ها در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان ، جوانان و امید و در هر دو بخش بانوان و آقایان برگزار خواهد شد.

نصراللهی محل برگزاری مسابقات را سالن ورزشی حضرت امام خمینی (ره) کرمانشاه اعلام کرد و گفت: حدود ۱۰۰ داور و ۲۰ کادر اجرایی فرایند قضاوت و برنامه ریزی این رقابت ها را برعهده خواهند داشت.

رئیس هیات کاراته کرمانشاه یادآور شد: مسابقات کاراته وان در فدراسیون به گونه‌ای طراحی شده افرادی که مقام گرفته و کسب امتیاز کنند علاوه بر دریافت جایزه نقدی دارای رنک شده و به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مسابقات به صورت آزاد برگزار می شود، هر ورزشکار به همراه مربی یا خانواده خود در این مسابقات حاضر خواهد شد و همین موضوع سبب می شود کرمانشاه در این مدت شاهد حضور حدود هفت هزار مهمان باشد که این موضوع از نظر اقتصادی و فرهنگی می تواند تبعات خوبی برای استان به همراه داشته باشند.

نصراللهی ادامه داد: برای اولین بار در ادوار مختلف این مسابقات است که برای تمامی ورزشکاران، مربیان، کادر اجرایی، داوران و حتی خانواده های این ورزشکاران محل اسکان و تغذیه در نظر گرفته شده و این موضوع قطعا خاطره خوبی را از کرمانشاه در اذهان مهمانان ثبت می کند.

رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه ادامه داد: در دوره قبل مسابقات که به میزبانی تهران برگزار شد ۷۰ نفر از کاراته کاهای کرمانشاهی در مسابقات شرکت کردند اما در این دوره به خاطر میزبانی بیش از ۵۰۰ نفر از ورزشکاران استان حضور خواهند داشت.

وی در پایان از اندیشیده شدن تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات کاراته در کرمانشاه خبر داد و گفت: تماشای مسابقات برای عموم با رعایت پروتکل های بهداشتی آزاد خواهد بود.


 

https://abai.ir/News/1/61342
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان
فراکسیون ورزش مجلس
فدراسیون های داخلی
کنفدراسیون های آسیایی
فدراسیون های جهانی
کمیته ملی المپیک
اداره کل تربیت بدنی استان ها
هیات های ورزشی
انجمن های ورزشی
سازمان های ورزشی
تیم های ورزشی