سه شنبه 28 دی 1400
درخواست دوباره فرنگی کاران ناشنوا

حضور در جام تختی

 حضور در جام تختی
درخواست دوباره فرنگی کاران ناشنوا برای حضور در جام تختی
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان گفت: برای این که بتوانیم حضور قدرتمندی در المپیک ناشنوایان داشته باشیم، از فدراسیون کشتی درخواست حضور یک تیم کیفی در رقابتهای بین‌المللی جام تختی را داریم که امیدوارم مورد موافقت قرار بگیرد.

علی اشکانیبه گزارش آبا به نقل از ایسنا، در ارزیابی از اولین اردوی آماده‌سازی تیم کشتی فرنگی ناشنوایان برای شرکت در المپیک برزیل، اظهار کرد: در اولین اردوی آماده سازی برای حضور در المپیک برزیل، ناشنوایان آمادگی خوبی نداشتند به طوری که توان گرفتن ۶ دقیقه کشتی را نداشتند، البته اردوی اول بیشتر شناسایی کشتی‌گیران و رفع اشکال بود، کار اصلی از اردوی دوم شروع می‌شود که سعی داریم قابلیت‌های فنی کشتی‌گیران را افزایش دهیم.

وی گفت: برای این که پیش از شرکت در المپیک برزیل، فرنگی کاران را از نظر آمادگی بدنی و فنی مورد ارزیابی قرار دهیم از علیرضا دبیر و حمید سوریان تقاضا کردیم در صورت امکان یک تیم کیفی از فرنگی کاران ناشنوا در جام تختی کشتی بگیرند که امیدوارم همکاری لازم را در این خصوص با فدراسیون ناشنوایان داشته باشند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان در پاسخ به این پرسش که کشتی گیران اعزامی به المپیک چه زمانی مشخص خواهند شد، تصریح کرد: از دل مسابقات قهرمانی کشور و در صورت شرکت در جام تختی، کشتی‌گیران اعزامی به المپیک معرفی خواهند شد.

وی همچنین پیرامون این پرسش که در کدام اوزان شرایط بهتری داریم، گفت: در سبک وزن وضعیت بهتر است، در سایر وزن‌ها کشتی‌گیران هنوز نتوانسته‌اند انتظارات را برآورده کنند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی زمان شروع دومین اردوی تیم ملی را بهمن ماه عنوان کرد و افزود: با توجه به زمان کمی که تا المپیک برزیل داریم، از دومین اردو روی بحث فنی و همچنین تقویت تکنیک و تاکتیک کشتی‌گیران کار خواهیم کرد تا کم کم نفرات اصلی را گزینش کنیم. البته در برخی اوزان به دلیل اختلاف زیادی که بین کشتی‌گیران وجود دارد، برای انتخاب نفرات اصلی شاید مسابقات انتخابی برگزار کنیم تا در حق هیچ کشتی‌گیری برای اعزام به المپیک اجحاف نشود.

وی در پایان یکی از اهداف پیش‌بینی شده برای تیم فرنگی ناشنوایان را کسب عنوان قهرمانی در المپیک برزیل عنوان کرد و گفت: برای رسیدن به چنین هدفی از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

انتهای پیام

https://abai.ir/News/1/61180
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان
فراکسیون ورزش مجلس
فدراسیون های داخلی
کنفدراسیون های آسیایی
فدراسیون های جهانی
کمیته ملی المپیک
اداره کل تربیت بدنی استان ها
هیات های ورزشی
انجمن های ورزشی
سازمان های ورزشی
تیم های ورزشی