سه شنبه 28 دی 1400
اعلام برنامه

لیگ تکواندوی زنان

 لیگ تکواندوی زنان
اعلام برنامه ۳ هفته نخست لیگ تکواندوی زنان
اعلام برنامه ۳ هفته نخست لیگ تکواندوی زنان
دیدارهای هفته اول تا سوم از مرحله نخست رقابت‌های گروه اول و دوم لیگ تکواندو زنان "جام کوثر" با حضور ۱۶ تیم به ترتیب طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه(۱۶ و ۱۷ دی‌) در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

به گزارش آبا به نقل از ایسنا، دیدارهای هفته اول و دوم از مرحله نخست رقابت‌های گروه اول و دوم، هفدهمین دوره لیگ تکواندو زنان "جام کوثر" «یادواره شهیده شاخص ورزش کشور بانو شیرین روحانی راد» با حضور ۱۶ تیم، روزهای پنج‌شنبه و جمعه (۱۶ و ۱۷ دی‌ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

هشت تیم آترا، اوج، باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ)، پایگاه سلامتی رها، هیات تکواندو استان خوزستان، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو استان مازندران و هیات تکواندو دورود در گروه اول قرار دارند که روز پنج‌شنبه – ۱۶ دی‌ماه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

تیم‌های آینده سازان لوازم خانگی کن، شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ)، لوازم خانگی کن، لوکس شمشیری یاس، هیات تکواندو استان فارس، هیات تکواندو استان قم، هیات تکواندو استان کرمان و هیات تکواندو استان هرمزگان در گروه دوم روز جمعه – ۱۷ دی‌ماه به مصاف یکدیگر می‌روند.

برنامه رقابت‌ها به شرح زیر است:

«گروه اول / پنج‌شنبه – ۱۶ دی‌ماه»

هفته اول
تیم اوج – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم هیات تکواندو استان خوزستان
تیم پایگاه سلامتی رها- تیم آترا
تیم هیات تکواندو دورود – تیم هیات تکواندو استان مازندران

هفته دوم
تیم اوج – تیم هیات تکواندو استان خوزستان
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم هیات تکواندو استان مازندران
تیم پایگاه سلامتی رها – تیم هیات تکواندو دورود
تیم آترا – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه

هفته سوم
تیم اوج – تیم آترا
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم پایگاه سلامتی رها
تیم هیات تکواندو دورود – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه
تیم هیات تکواندو استان مازندران – تیم هیات تکواندو استان خوزستان

«گروه دوم / جمعه – ۱۷ دی‌ماه»

هفته اول
تیم لوکس شمشیری یاس – تیم هیات تکواندو استان فارس
تیم هیات تکواندو استان قم – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن
تیم هیات تکواندو استان هرمزگان – تیم هیات تکواندو استان کرمان
تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ) – تیم لوازم خانگی کن

هفته دوم
تیم لوکس شمشیری یاس – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن
تیم هیات تکواندو استان قم – تیم لوازم خانگی کن
تیم هیات تکواندو استان هرمزگان – تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ)
تیم هیات تکواندو استان کرمان - تیم هیات تکواندو استان فارس

هفته سوم
تیم لوکس شمشیری یاس – تیم هیات تکواندو استان کرمان
تیم هیات تکواندو استان قم – تیم هیات تکواندو استان هرمزگان
تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ) - تیم هیات تکواندو استان فارس
تیم لوازم خانگی کن – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن

انتهای پیام

https://abai.ir/News/1/61176
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان
فراکسیون ورزش مجلس
فدراسیون های داخلی
کنفدراسیون های آسیایی
فدراسیون های جهانی
کمیته ملی المپیک
اداره کل تربیت بدنی استان ها
هیات های ورزشی
انجمن های ورزشی
سازمان های ورزشی
تیم های ورزشی