پنج شنبه 14 مرداد 1400
تاريخ:چهاردهم تير 1400 ساعت 11:15
کد : 60852

قرعه‌کشی جام باشگاه‌های تکواندو کشور برگزار شد

جام باشگاه‌های تکواندو

 جام باشگاه‌های تکواندو
قرعه‌کشی جام باشگاه‌های تکواندو کشور برگزار شد
جلسه هماهنگی و مراسم قرعه‌کشی دومین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه‌های کشور به شیوه جام جهانی در گروه مردان برگزار و گروه‌بندی تیم‌های حاضر در این دوره رقابت‌ها مشخص شد.

به گزارش آبا به نقل از ایرنا، دومین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه‌های کشور، گرامیداشت «شهدای مدافع سلامت» به شیوه جام جهانی با حضور هشت تیم برگزار می‌شود.

هیات تکواندو سر پل ذهاب، هیات تکواندو اصفهان، پارسیان البرز، پاس تهران، هیات تکواندو تهران، فتح صدر البرز، فرمانیه تهران و لوازم خانگی کن طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۷ و ۱۸ تیرماه) در فدراسیون تکواندو به مصاف هم می‌روند.

برهمین اساس جلسه هماهنگی و مراسم قرعه‌کشی این دوره از مسابقات با حضور نمایندگان تیم‌ها برگزار و گروه‌بندی تیم‌های حاضر در این دوره رقابت‌ها مشخص شد.

لوازم خانگی کن و فرمانیه که به ترتیب عنوان نایب قهرمانی و سومی لیگ برتر تکواندو را بدست آورده بودند به عنوان سر گروه انتخاب شدند که با قرعه‌کشی صورت گرفته لوازم خانگی کن به عنوان سرگروه اول و فرمانیه به عنوان سرگروه دوم معرفی شدند.

لوازم خانگی کن، پارسیان البرز، پاس تهران و فتح صدر البرز در گروه اول قرار دارند و فرمانیه تهران، هیات تکواندو سرپل ذهاب، هیات تکواندو تهران و هیات تکواندو اصفهان در گروه دوم جای گرفتند.

روز نخست (پنجشنبه – ۱۷ تیر) مسابقات در دو گروه پیگیری خواهد شد که از هر گروه دو تیم به مرحله بعد صعود می کنند. تیم‌های صعود کننده در روز پایانی (جمعه – ۱۸ شهریور) به صورت ضربدری با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و در نهایت دیدار رده‌بندی و فینال برگزار می‌شود.

رقابت‌ها طبق آخرین قوانین فدراسیون جهانی برگزار می‌شود و هر تیم باید متشکل از ۶ تکواندوکار (۴ ورزشکار اصلی و ۲ ورزشکار ذخیره که در صورت نیاز می‌توانند پس از پایان راند اول نسبت به تعویض یک نفر ورزشکار ذخیره اقدام کنند) باشد.

https://abai.ir/News/1/60852
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان
فراکسیون ورزش مجلس
فدراسیون های داخلی
کنفدراسیون های آسیایی
فدراسیون های جهانی
کمیته ملی المپیک
اداره کل تربیت بدنی استان ها
هیات های ورزشی
انجمن های ورزشی
سازمان های ورزشی
تیم های ورزشی