چهارشنبه 26 خرداد 1400
تاريخ:هفدهم خرداد 1400 ساعت 14:52
کد : 60766

حیدریان: به خاطر پول به تیم ملی فوتسال نیامدم

حیدریان:

حیدریان:
به خاطر پول به تیم ملی فوتسال نیامدم
- مربی تیم فوتسال کشورمان گفت: من هیچوقت برای پول و دستمزد به تیم ملی نیامدم و آمدنم با عشق و علاقه بوده است. این ارقامی که برای کادرفنی تیم اعلام می‌شود، صحت ندارد.

به گزارش آبا به نقل از ایرنا، شاید اگر از هر کسی که آشنایی خیلی زیادی از هم از فوتسال نداشته باشد، بپرسید که این رشته چه کسی را می شناسی، بگوید «محمدرضا حیدریان». او هم اکنون به عنوان مربی در تیم ملی فوتسال حضور دارد و بازیکنان می توانند از حضور او استفاده های زیادی داشته باشند چرا که او بدون شک به گفته بسیاری از اهالی این رشته بهترین بازیکن فوتسال ایران است.

کاپیتان و بازیکن تکنیکی سال های نه چندان دور فوتسال ایران که به دور بودن از رسانه ها و نداشتن تلفن همراه معروف است، حالا به گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا پرداخته که مشروح این گفت و گو را در زیر می خوانید:

بازی‌های زیادی از لیگ برتر امسال را از نزدیک دیدید. کیفیت امسال را به صورت کلی چگونه ارزیابی کردید؟

بعضی از بازی های لیگ کیفیت خوبی داشت و قابل قبول بود اما متاسفانه برخی از دیدارهای لیگ کیفیت خوبی نداشت. در کل فکر می کنم کیفیت لیگ متوسط بود.

آیا در بین بازیکنان جوان استعداد بزرگی دیدید که بتواند به تیم ملی در مسابقات پیش رو کمک کند؟

سالار آقاپور از مس سونگون و کیانوش شیرپور از مقاومت البرز بازیکنان جوانی بودند که من از سبک بازی آنها خوشم آمد و به نظرم می توانند به تیم ملی کمک کنند.

به نظر می‌رسد روند آماده سازی تیم ملی کٌند پیش می‌رود. نظر شما در این خصوص چیست؟

به دلیل شرایط کرونایی خیلی وقت بود که نتوانستیم بچه ها را دور هم جمع کنیم و تمرین داشته باشیم. یک مقدار شرایط سخت بود اما در حال حاضر شرایط بهتر شده زیرا مهرداد سراجی رییس کمیته فوتسال که به تازگی به جمع خانواده این رشته اضافه شده، امکانات بهتری برای تیم فراهم کرده است. امیدوارم با حمایتی که می شود، شرایط تیم ملی بهتر شده تا به خوبی برای جام جهانی آماده شویم.

گفته می‌شود دستمزد شما ۸۰ میلیون تومان است. این دستمزد برای اسطوره فوتسال کشورمان کم نیست؟

من هیچوقت برای پول و دستمزد به تیم ملی نیامدم و آمدن با عشق و علاقه بوده است اما این ارقامی که برای کادرفنی تیم اعلام می‌شود، صحت ندارد. در کل به خاطر پول به تیم ملی نیامدم.

تیم ملی فوتسال کشورمان شهریور ماه باید در مسابقات جام جهانی حاضر شود. این بازی‌ها از ۲۳ شهریور تا ۱۱ مهر ماه و با حضور ۲۴ تیم به میزبانی لیتوانی برگزار می‌شود. هم اکنون تیم ملی در تهران اردو برگزار کرده و خود را برای حضور تورنمنت های تدارکاتی آماده می کند.

https://abai.ir/News/1/60766
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان
فراکسیون ورزش مجلس
فدراسیون های داخلی
کنفدراسیون های آسیایی
فدراسیون های جهانی
کمیته ملی المپیک
اداره کل تربیت بدنی استان ها
هیات های ورزشی
انجمن های ورزشی
سازمان های ورزشی
تیم های ورزشی