چهارشنبه 26 خرداد 1400
تاريخ:هشتم خرداد 1400 ساعت 12:34
کد : 60739

دو فرنگی کار قم به اردوی تیم ملی کشتی دعوت شدند

اردوی تیم ملی کشتی

 اردوی تیم ملی کشتی
دو فرنگی کار قم به اردوی تیم ملی کشتی دعوت شدند
رئیس هیات کشتی قم گفت:‌ دو فرنگی کار قم به یازدهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان دعوت شدند.
هادی علیایی روز پنجشنبه به گزارش آبا به نقل از خبرنگار ایرنا افزود: در دور جدید تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی که از ۱۳ خرداد آغاز می‌شود، علیرضا نجاتی و محمد جواد رضایی فرنگی کاران بااستعداد قمی حضور دارند.
وی افزود: یازدهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۱ توکیو، روزهای ۱۳ تا ۲۳ خردادماه در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده برگزار می شود.
رئیس هیات کشتی قم ادامه داد: در این اردو علیرضا نجاتی در وزن ۶۰ کیلوگرم و محمدجواد رضایی در وزن ۶۷ کیلوگرم مراحل آماده سازی خود را ادامه می‌دهند.
علیایی، قم را خاستگاه کشتی فرنگی کشور دانست و افزود: روند توسعه و ارتقای شاخص‌ها و ظرفیت‌های این رشته ورزش در این استان همواره در طی سال های اخیر رشد داشته‌است.

وی ادامه داد: استان قم افتخار آفرینان زیادی را در این رشته ورزشی به کشور معرفی کرده‌است و این ورزشکاران توانسته‌اند در عرصه‌های مختلف عملکرد درخشانی از خود ثبت کنند.

رئیس هیات کشتی قم افزود: امیدواریم برگزاری این اردو بتواند زمینه و بستر مناسب برای تقویت امور فنی ورزشکاران و ارتقای آمادگی جسمانی آنها برای حضور پرقدرت تیم ملی کشتی کشورمان در مسابقات آسیایی، جهانی و بین المللی را فراهم کند.https://abai.ir/News/1/60739
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

وزارت ورزش و جوانان
فراکسیون ورزش مجلس
فدراسیون های داخلی
کنفدراسیون های آسیایی
فدراسیون های جهانی
کمیته ملی المپیک
اداره کل تربیت بدنی استان ها
هیات های ورزشی
انجمن های ورزشی
سازمان های ورزشی
تیم های ورزشی